Wielkanoc na Dolnym Śląsku

W związku z  regionalnym wydarzeniem pt. Wielkanoc na Dolnym Śląsku, które zaplanowano dn. 23.03.2023 o godz. 12.00 przy ul. Worcella w Dolnośląskiej Bibliotece Pedagogicznej we Wrocławiu zapraszamy na wydarzenie. Wystawa będzie otwarta do końca Wielkanocy.

W programie: wystawa prac plastycznych, prezentacja fotograficzna tradycji wielkanocnych, w tym tych kultywowanych na Dolnym Śląsku, kiermasz św., występy dzieci i osób dorosłych.

Całość przedsięwzięcia kierujemy do dzieci i dorosłych z terenu Wrocławiu i regionu, szczególnie uwzględniając dzieci z placówek oświatowych, kulturalnych, opiekuńczo  - wychowawczych. Szacunkowa liczba uczestników do 100 osób. Wydarzenie jest bezpłatne i ma charakter cykliczny.

Wydarzenie zostało objęte  patronatem honorowym Pana Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego.

Data dodania: 2024-02-08 16:01:31
Data edycji: 2024-02-08 16:02:11