Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Konsultacje nauczycieli

Konsultacje w roku szkolnym 2021/2022

 

W roku szkolnym 2021/2022 z powodu pandemii Covid-19, konsultacje nauczycieli odbywają się w sposób zdalny i stacjonarny.

 

Z nauczycielami można się kontaktować poprzez moduł wiadomości w dzienniku elektronicznym, za pomocą kont uczniów w aplikacji MS. Teams oraz wysyłając wiadomość e-mail do konkretnego nauczyciela.

 

Harmonogram konsultacji

L.p

 

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina – od - do

  1.  

Adryjanek Andrzej

poniedziałek

8.00 – 8.45

  1.  

Antosz Emilia

poniedziałek

11.40 – 12.25

  1.  

Bielecki Krzysztof

poniedziałek

10.45 – 11.25

  1.  

Błasiński Bartosz

środa

12.30 – 13.15

  1.  

Błaczkowski Jerzy

czwartek

12.00 – 12.45

  1.  

Błądek Wojciech

środa

12.30 – 13.15

  1.  

Bojda Beata

środa

10.45 – 11.30

  1.  

Borowska Marzenna

poniedziałek

9.40 – 10.25

  1.  

Bucior Jarosława

środa

10.45 – 11.25

  1.  

Bujanowska Iwona

poniedziałek

14.15 – 15.00

  1.  

Byckowska Sylwia

poniedziałek

8.50 – 9.35

  1.  

Dąbrowska Danuta

czwartek

9.40 – 10.25

  1.  

Domagała Jan

czwartek

8.50 – 9.35

  1.  

Domagała Magdalena

wtorek

11.40 – 12.25

  1.  

Doraczyński Krzysztof

wtorek

12.30 – 13.15

  1.  

Dumański Krzysztof

środa

12.15 – 13.00

  1.  

Dziura Kamil

poniedziałek

13.25 – 14.10

  1.  

Dudek Grzegorz

czwartek

13.00 – 13.45

  1.  

Górka Łukasz

czwartek

11.00 – 11.45

  1.  

Gierz Mariusz

wtorek

13.15 – 14.00

  1.  

Hamberg Małgorzata

poniedziałek

12.30 – 13.15

  1.  

Hopkins Adriana

środa

13.00 – 13.45

  1.  

Jakubiak Karolina

wtorek

8.50 – 9.35

  1.  

Jaroszczuk Ewa

-

-

  1.  

Jaszczak Sławomir

czwartek

12.30 – 13.15

  1.  

Kaczmarek Sylwia

wtorek

15.00 – 15.45

  1.  

Karch Beata

poniedziałek

10.50 – 11.30

  1.  

Karkosz Andrzej

poniedziałek

14.00 – 14.45

  1.  

Kaszowski Leszek

środa

13.00 – 13.45

  1.  

Kędzierska Dorota

wtorek

15.00 – 15.45

  1.  

Kihan-Stanson Małgorzata

poniedziałek

10.45 – 11.30

  1.  

Klaczkowska Teresa

środa

10.45 – 11.30

  1.  

Kłaniewska Barbara

środa

9.40 – 10.25

  1.  

Kłęk Jarosław

środa

12.00 – 12.45

  1.  

Kłodnicka-Wołk Lidia

czwartek

15.00 – 15.45

  1.  

Koć-Wachowiak Ewa

piątek

13.20 – 14.05

  1.  

Kotowicz Stanisław

poniedziałek

16.00 – 16.45

  1.  

Kowalski Arkadiusz

wtorek

11.40 – 12.35

  1.  

Kozyra Grzegorz

środa

19.00 – 19.45

  1.  

Krupiński Andrzej

poniedziałek

12.30 – 13.15

  1.  

Kuchtyn Katarzyna

wtorek

7.55 – 8.40

  1.  

Kuryło Mariusz

poniedziałek

18.00 – 18.45

  1.  

Kuś Roman

poniedziałek

13.20 – 14.05

  1.  

Kwiatkowski Ryszard

poniedziałek

13.00 – 13.45

  1.  

Lach Rafał

czwartek

15.00 – 15.45

 

Laszczak Mariusz

piątek

15.00 – 15.45

  1.  

Maksymowicz Tomasz

piątek

8.50 – 9.35

  1.  

Matuszczyk Robert

poniedziałek

12.30 – 13.15

  1.  

Moczulski Andrzej

środa

16.00 – 16.45

  1.  

Nowak Dariusz

wtorek

12.30 – 13.15

  1.  

Nieckarz Piotr

środa

12.30 – 13.15

  1.  

Olek-Rosomacka Natalia

piątek

14.05 – 14.50

  1.  

Orsaczek Krzysztof

wtorek

8.00 – 8.45

  1.  

Orzeł Anna

wtorek

18.00 – 18.45

  1.  

Podemski Piotr

środa

9.00 – 9.45

  1.  

Potocki Waldemar

wtorek

8.00 – 8.45

  1.  

Pióro Mirosław

środa

14.00 – 14.45

  1.  

Rzewuska-Salamon Dorota

czwartek

10.30 – 11.15

  1.  

Sady Dominik

czwartek

11.40 – 12.25

  1.  

Sikora Monika

czwartek

9.40 – 10.25

  1.  

Służewski Jurand

środa

9.00 – 9.45

  1.  

Sofińska Anna

środa

12.30 – 13.15

  1.  

Stachowiak-Doruch Anna

wtorek

10.45 – 11.30

  1.  

Stachurska Grażyna

piątek

9.40 – 10.25

  1.  

Staniów Janusz

poniedziałek

13.30 – 14.15

  1.  

Stramski Mariusz

wtorek

11.30 – 12.15

  1.  

Szadura Magdalena

poniedziałek

8.50 – 9.35

  1.  

Szaton Henryk

wtorek

8.00 – 8.45

  1.  

Szuszkiewicz Ewa

piątek

8.00 – 8.45

  1.  

Szwaczkiewicz Tomasz

poniedziałek

9.40 – 10.25

  1.  

Śliwińska Beata

środa

14.05 – 14.50

  1.  

Szygulska Anna

poniedziałek

10.45 – 11.30

  1.  

Śnieżyński Przemysław

środa

12.30 – 13.15

  1.  

Tarnawski Stanisław

środa

11.30 – 12.15

  1.  

Tomaszczyk Jerzy

wtorek

12.30 – 13.15

  1.  

Ungeheuer Anna

czwartek

10.45 – 11.30

  1.  

Wanecka Sławomira

środa

10.45 – 11.30

  1.  

Włodarczyk Marzena

wtorek

13.00 – 13.45

  1.  

Wnęk Sławomir

czwartek

11.30 – 12.15

  1.  

Wojtynek Zygmunt

czwartek

13.20 – 14.05

  1.  

Więsko Dariusz

środa

13.30 – 14.15

  1.  

Zakrzewska Ewa

poniedziałek

8.50 – 9.35


 

 

 

Poniżej lista adresów służbowych nauczycieli:

Nazwisko i imię nauczyciela służbowy adres mailowy
Adryjanek Andrzej andadr0662@edu.wroclaw.pl
Antosz Emilia emiant4302@edu.wroclaw.pl
Bielecki Krzysztof krzbie4054@edu.wroclaw.pl
Błasiński Bartosz barbla4281@edu.wroclaw.pl
Błaczkowski Jerzy jerbla3497@edu.wroclaw.pl
Błądek Wojciech wojbla5495@edu.wroclaw.pl
Bojda Beata beaboj0198@edu.wroclaw.pl
Borowska Marzenna marbor3460@edu.wroclaw.pl
Byckowska Sylwia sylbyc6194@edu.wroclaw.pl
Dąbrowska Danuta dandab1653@edu.wroclaw.pl
Domagała Jan jandom8431@edu.wroclaw.pl
Domagała Magdalena magdom2423@edu.wroclaw.pl
Doraczyński Krzysztof krzdor9644@edu.wroclaw.pl
Dumański Krzysztof krzdum6320@edu.wroclaw.pl
Dziura Kamil kamdzi5032@edu.wroclaw.pl
Dudek Grzegorz grzdud3804@edu.wroclaw.pl
Górka Łukasz lukgor7250@edu.wroclaw.pl
Gierz Mariusz margie5165@edu.wroclaw.pl
Hamberg Małgorzata m.hamberg@zs2.wroclaw.pl
Hopkins Adriana adrhop4224@edu.wroclaw.pl
Jaroszczuk Ewa ewajar0241@edu.wroclaw.pl
Jaszczak Sławomir slajas7333@edu.wroclaw.pl
Kaczmarek Sylwia sylkac4790@edu.wroclaw.pl
Karch Beata beakar6352@edu.wroclaw.pl
Karkosz Andrzej andkar4050@edu.wroclaw.pl
Kaszowski Leszek leskas0286@edu.wroclaw.pl
Kędzierska Dorota dorked5102@edu.wroclaw.pl
Kihan-Stanson Małgorzata malkih1350@edu.wroclaw.pl
Klaczkowska Teresa terkla3208@edu.wroclaw.pl
Kłaniewska Barbara barkla0819@edu.wroclaw.pl
Kłęk Jarosław jarkle9032@edu.wroclaw.pl
Kłodnicka-Wołk Lidia lidklo3609@edu.wroclaw.pl
Koć-Wachowiak Ewa ewakoc4302@edu.wroclaw.pl
Kołodziej Marcin markol1044@edu.wroclaw.pl
Kopko Agnieszka agnkop3960@edu.wroclaw.pl
Kotowicz Stanisław stakot8567@edu.wroclaw.pl
Kowalski Arkadiusz arkkow8665@edu.wroclaw.pl
Kozyra Grzegorz grzkoz1946@edu.wroclaw.pl
Krupiński Andrzej andkru7945@edu.wroclaw.pl
Kuchtyn Katarzyna katkuc5692@edu.wroclaw.pl
Kuryło Mariusz markur5595@edu.wroclaw.pl
Kuś Roman romkus0297@edu.wroclaw.pl
Kwiatkowski Ryszard ryskwi9192@edu.wroclaw.pl
Lach Rafał raflac2171@edu.wroclaw.pl
Laszczak Mariusz marlas7446@edu.wroclaw.pl
Maksymowicz Tomasz tommak2677@edu.wroclaw.pl
Matuszczyk Robert robmat4616@edu.wroclaw.pl
Michalik Krzysztof krzmic4761@edu.wroclaw.pl
Moczulski Andrzej andmoc1263@edu.wroclaw.pl
Nowak Dariusz darnow9023@edu.wroclaw.pl
Nieckarz Piotr pionie5636@edu.wroclaw.pl
Olek-Rosomacka Natalia natole9727@edu.wroclaw.pl
Orsaczek Krzysztof krzors5478@edu.wroclaw.pl
Orzeł Anna annorz4824@edu.wroclaw.pl
Podemski Piotr piopod2280@edu.wroclaw.pl
Potocki Waldemar walpot7615@edu.wroclaw.pl
Piotrowska Joanna joapio1385@edu.wroclaw.pl
Pióro Mirosław mirpio5045@edu.wroclaw.pl
Ramut Marian marram8385@edu.wroclaw.pl
Ruziewicz Zbigniew zbiruz2179@edu.wroclaw.pl
Rzewuska-Salamon Dorota dorrze5151@edu.wroclaw.pl
Sady Dominik domsad2636@edu.wroclaw.pl
Sikora Monika monsik0495@edu.wroclaw.pl
Służewski Jurand jurslu7106@edu.wroclaw.pl
Sofińska Anna annsof3356@edu.wroclaw.pl
Stachowiak-Doruch Anna annsta1480@edu.wroclaw.pl
Stachurska Grażyna grasta1631@edu.wroclaw.pl
Staniów Janusz jansta6862@edu.wroclaw.pl
Stramski Mariusz marstr4396@edu.wroclaw.pl
Szadura Magdalena magsza4322@edu.wroclaw.pl
Szaton Henryk hensza6436@edu.wroclaw.pl
Szuszkiewicz Ewa ewaszu8486@edu.wroclaw.pl
Szwaczkiewicz Tomasz tomszw3766@edu.wroclaw.pl
Szygulska Anna a.szygulska@zs2.wroclaw.pl
Śnieżyński Przemysław przsni3457@edu.wroclaw.pl
Tarnawski Stanisław statar4914@edu.wroclaw.pl
Tomaszczyk Jerzy jertom1510@edu.wroclaw.pl
Ungeheuer Anna annung1553@edu.wroclaw.pl
Wanecka Sławomira slawan6571@edu.wroclaw.pl
Włodarczyk Marzena marwlo9165@edu.wroclaw.pl
Wnęk Sławomir slawne7471@edu.wroclaw.pl
Wojtynek Zygmunt zygwoj4063@edu.wroclaw.pl
Wojciechowska Katarzyna katwoj7289@edu.wroclaw.pl
Więsko Dariusz darwie4005@edu.wroclaw.pl
Zakrzewska Ewa ezakrzewska0612@edu.wroclaw.pl
Data dodania: 2021-11-27 05:11:58
Data edycji: 2022-02-14 21:24:37
Ilość wyświetleń: 874

E-dziennik

Zaloguj się
Więcej informacji

Projekty

Sprawdź najnowsze projekty!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook