Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Konsultacje nauczycieli

Konsultacje w roku szkolnym 2022/2023

 

W roku szkolnym 2022/2023, konsultacje nauczycieli odbywają się w sposób zdalny i stacjonarny.

 

Z nauczycielami można się kontaktować poprzez moduł wiadomości w dzienniku elektronicznym, za pomocą kont uczniów w aplikacji MS. Teams oraz wysyłając wiadomość e-mail do konkretnego nauczyciela.

 

Harmonogram konsultacji

LP. Nauczyciel Dzień tygodnia Godzina Sala
1 Adryjanek Andrzej   czwartek 12:00 - 13:00 1W/ warsztaty
2 Antosz Emilia piątek 10:30 - 11:30 pok. nau. wf
3 Bednarz Halina czwartek  11:30 - 12:30 29A
4 Bielecki Krzysztof czwartek  15:00 - 16:00 47
5 Błach Janusz      
6 Błaczkowski Jerzy   środa 12:00 - 13:00 9W
7 Błasiński Bartosz wtorek   12:30 - 13:30 25D
8 Błądek Wojciech środa 12:30 - 13:30 SKP2
9 Bochnacka Marta piątek 07:00 13
10 Bojda Beata      
11 Borowska Marzenna        
12 Bucior Jarosława wtorek   16:15 - 17:15 39
13 Bujanowska Iwona        
14 Byckowska Sylwia poniedziałek 10:30 - 11:30 29A
15 Dąbrowska Danuta środa 14:10 - 15:10 7
16 Domagała Magdalena poniedziałek 8:30- 9:30  26
17 Dudek Grzegorz   czwartek  18:00 - 19:00 5W
18 Dudek Urszula czwartek  12:00 - 13:00 4W
19 Dumański Krzysztof wt, śr, cz, pt. 10:15 - 10:30 16W
20 Dziura Kamil   środa  12:30 - 13:30 pok. nau. wf
21 Eisler Mariusz piątek 10:00 - 11:00 26D
22 Fiodorów Małgorzata wtorek   15:00 - 15:45  
23 Gierz Mariusz wtorek 18:00 - 19:00 13
24 Gołębiowski Piotr      
25 Górka Łukasz   wtorek/środa  10:00 - 13:00  
26 Hamberg Małgorzata poniedziałek 13:00 - 14:00 9
27 Hoffman-Knysz Jolanta czwartek 15:00 - 16:00  
28 Hopkins Adriana środa 15:00 - 16:00 biblioteka
29 Idzikowska Anna      
30 Jankowska Anna   środa 16:00 - 17:00  
31 Jasiński Marek      
32 Jaszczak Sławomir   poniedziałek 12:00 - 13:00 22W (SKP-3) 
33 Kaczmarek Sylwia piątek 16:35 - 17:35 30
34 Karch Beata poniedziałek 10:30 - 11:30 29A
35 Karkosz Andrzej   wtorek   12:30 - 13:30  
36 Kaszowski Leszek   wtorek   13:00 - 14:00 2W warsztaty
37 Kędzierska Dorota środa 7:45 - 8:45 46
38 Kihan-Stanson Małgorzata piatek 13:40 - 14:40 pokoj wf-u
39 Kisowska Karolina wtorek   8:45 - 9:45 46
40 Klaczkowska Teresa poniedziałek 10:45 - 11:45 29A
41 Kłaniewska Barbara środa  16:00 - 17:00  
42 Kłęk Jarosław      
43 Koć-Wachowiak Ewa piątek 11:30 zaplecze 26/27
44 Konicz Alicja piątek 12:00 - 13:00 29A
45 Kotowicz Stanisław  wtorek   18:00 - 19:00  
46 Kotula Krystian        
47 Kowalski Arkadiusz      
48 Kozik Maria środa 14:00 - 15:00 34
49 Kozyra Grzegorz środa  18:00 - 19:00 29
50 Kroczak Krzysztof poniedziałek 16:00 - 17:00 12W
51 Krupiński Andrzej wtorek 14:10 - 15:10 pok. nau. wf
52 Kudźma Arkadiusz środa 19:00 - 20:00 14W
53 Kurowska Anita poniedziałek, wtorek   6:40 - 7:10 43
54 Kurowska Magdalena      
55 Kuryło Mariusz wtorek 16:00 - 17:00 8aW
56 Kuś Roman      
57 Kuzyszyn-Grotowska Magdalena piątek 10:30 - 11:30 29A
58 Kwiatkowski Ryszard   poniedziałek 12:00 - 13:00 7W
59 Laszczak Mariusz czwartek  12:30 - 13:30  
60 Maksymowicz Tomasz czwartek  10:30 - 11:30 29A
61 Matuszczyk Robert czwartek  13:30 - 14:30 3W 
62 Minakowski Dariusz      
63 Molicki Michał poniedziałek 9:40 - 10:40 29A
64 Nieckarz Piotr   poniedziałek, środa 10:00 - 10:30 15W
65 Nowak Dariusz   piątek 9:40 - 10:40 29A
66 Olek-Rosomacka Natalia środa  12:20 - 13:20 29A
67 Olszański Michał      
68 Orłowski Aleksander      
69 Orsaczek Krzysztof poniedziałek 13:00 - 14:00  
70 Plewiński Lech        
71 Potocki Waldemar   poniedziałek 12:00 - 13:00 11W
72 Rekowski Roman      
73 Rzewuska-Salamon Dorota      
74 Sady Dominik piątek 12:30 - 13:30 29A
75 Sikora Monika poniedziałek 7:45 - 8:45 29A
76 Służewski Jurand      
77 Sofińska Anna      
78 Soliński Sławomir środa 7:00 - 8:00 pok. nau. wf
79 Stachowiak-Doruch Anna      
80 Stachurska Grażyna   środa  8:40 - 9:40 29A
81 Szadura Magdalena wtorek 17:30 - 18:30 40
82 Szaton Henryk   czwartek  13:15 - 14:05 46B
83 Szwaczkiewicz Tomasz      
84 Szygulska Anna wtorek 11:25 - 12:25 29A
85 Śnieżyński Przemysław piątek 12:30 - 13:30 29
86 Tarnawski Stanisław wtorek 12:30 - 13:30 21w
87 Teofilewski Maciej      
88 Tomaszczyk Jerzy        
89 Tomczak Sławomir      
90 Wanecka Sławomira poniedziałek  8:00 - 9:00 pok. nau. wf
91 Więsko Dariusz wtorek 12:00 - 13:00 3W 
92 Włodarczyk Marzena      
93 Wnęk Sławomir poniedziałek  15:45 - 16:45 pok. nau. wf
94 Wojtynek Zygmunt        
95 Wyszyńska Ewa poniedziałek 16:35 - 17:35 44
96 Zakrzewska Ewa   poniedziałek, wtorek   6:40 - 7:10 29A

 

 

 

 
Data dodania: 2021-11-27 05:11:58
Data edycji: 2022-09-29 09:05:12
Ilość wyświetleń: 2155

E-dziennik

Zaloguj się
Więcej informacji

Projekty

Sprawdź najnowsze projekty!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook