Wakacyjne kursy młodzieżowe

Szanowni Państwo,

Österreich Institut Wrocław zaprasza serdecznie wszystkich uczniów do udziału w naszych wakacyjnych kursach młodzieżowych. Zależy nam na tym, aby uczniowie cały czas podnosili swoje kompetencje językowe.

W te wakacje oferujemy dwa kursy stacjonarne dla młodzieży w wieku 12-14 lat i 14-16 lat: Storytelling lub Popkultura. Będzie dużo ciekawych aktywności, prac projektowych i interesujących tematów do dyskusji. Każdy kurs składa się z 6 spotkań (dwa razy w tygodniu), do wyboru kurs w lipcu lub w sierpniu.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą (o ile istnieje taka możliwość) o umieszczenie informacji o kursach w dziennikach elektronicznych szkół, aby informacja dotarła do jak najszerszego grona uczniów i rodziców. Prosimy też o przekazanie informacji nauczycielom języka niemieckiego, być może wiedzą, że któryś z uczniów byłby zainteresowany. W załączeniu znajdą Państwo plakaty ze szczegółowymi informacjami.

Data dodania: 2024-06-05 08:36:49
Data edycji: 2024-06-05 08:38:43