SZKOLNE ZAWODY W SHORT-TRUCKU

Tradycyjnie już od wielu lat toczy się walka o medale  w Mistrzostwach Wrocławia Licealiady Młodzieży w łyżwiarstwie szybkim – short-tracku.

W tym roku szkolnym rywalizowało 21 wrocławskich szkół. Zawody odbyły się 18.11.2021 roku, uczniowie rywalizowali na lodowisku sztucznym WCT Spartan przy ulicy Spiskiej we Wrocławiu.

Zawodnicy byli podzieleni na dwie kategorie: dziewcząt i chłopców. Zawody polegały na przejechaniu na łyżwach krótkich dystansu 250m tj. 2-ch okrążeń w kategorii dziewcząt i 500m tj.4-ch okrążeń w kategorii chłopców w jak najkrótszym czasie.

Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze.

W kategorii dziewcząt reprezentowały naszą szkołę: Rubel Julia 2 TA, Barcz Samanta 1 BK, Kalinikidis Natalia 1BK

W kategorii chłopców reprezentowali naszą szkołę: Michalski Jerzy 4 TA, Suseł Piotr 3 TGF, Soborak Krystian 1 TA,

Leszczyński Jakub 3 TD

Po zaciekłej rywalizacji najlepszą szkołą w Mistrzostwach Wrocławia Licealiady Młodzieży w short-tracku w kategorii ch

łopców został Zespół Szkół Nr 2, wyprzedzając  LO XIV i ZS 18 .

W kategorii dziewcząt zajęliśmy VIII miejsce. Opiekunem zespołu jest Andrzej Krupiński.

Gratulujemy sukcesu!

Data dodania: 2021-12-20 14:27:36