Czcionka:

Kontrast:

SAMOCHODOWA SZKOŁA ROKU 2022

Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego 2021/2022 w Zespole Szkół nr 2 we Wrocławiu odbyło się wręczenie nominacji dla najlepszej placówki, która podczas XXIII edycji ogólnopolskiej Olimpiady Techniki Samochodowej zdobyła tytuł Samochodowej Szkoły Roku 2022.

Wręczenia dokonali: Rafał Dmowski - Redaktor Naczelny Auto Moto Serwis, Krzysztof Wiśniewski - Prezes Zarządu, Dyrektor i Redaktor Naczelny Wydawnictwa Komunikacja i Łączność oraz Hanna Szyprowska z Wydawnictwa SIGMA-NOT

Zespół Szkół nr 2 we Wrocławiu wywalczył sobie tytuł Samochodowej Szkoły Roku, zdobywając w sumie w tegorocznej edycji olimpiady 199 punktów (Grzegorz Załęski - 1 miesce, Kamil Terlecki - 2 miejsce). Opiekunem olimpijczyków był Krzysztof Doraczyński.

Data dodania: 2022-06-29 18:08:01
Data edycji: 2022-06-30 12:58:17

Sprawdź najnowsze projekty!

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!