Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Plenerowe Targi Pracy

Plenerowe Targi Pracy

Dzień dobry,

przesyłamy informacje dotyczące wydarzenia, jakim są Plenerowe Targi Pracy organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, które odbędą się w dniach 13-14.06.2024, w godzinach 9:00-13:00, na dziedzińcu PUP Wrocław – ul. Gliniana 20-22 oraz na terenie sąsiadującego Narodowego Funduszu Zdrowia, gdzie będzie znajdowało się miasteczko mundurowe.

Na targach obecnych będzie kilkudziesięciu wystawców z różnorodnych branż, między innymi : produkcja, przemysł, logistyka, magazyn, transport, ochrona, gastronomia, handel, hotelarstwo, usługi, budownictwo, inżynieria, administracja, księgowość. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się pracodawcami z lokalnego rynku, złożenia swojego CV odbycia rozmów z pracodawcami. Z tego względu zachęcamy do promocji wydarzenia wśród mieszkańców gminy.

Warto wspomnieć o możliwości skorzystania z konsultacji: prawnych, podatkowych, ubezpieczeniowych, księgowych, bezpieczeństwa i higieny pracy, społecznych oraz usług doradców zawodowych w przygotowaniu CV.

Prosimy o udostępnienie zainteresowanym informacji o wydarzeniu oraz plakatu, który przesyłamy w załączeniu Na Państwa profilach w mediach społecznościowych. Poniżej link do naszego profilu na FB oraz do strony internetowej urzędu - zachęcamy do śledzenia zakładki aktualności.

https://wroclaw.praca.gov.pl/

https://www.facebook.com/pupwroclaw

Data dodania: 2024-06-06 21:27:10
Data edycji: 2024-06-06 21:29:47
Ilość wyświetleń: 145

E-dziennik

Zaloguj się
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej