Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Mistrz Chemii i Fizyki

Mistrz Chemii i Fizyki

Chemia i fizyka zaliczają się do Twoich ulubionych przedmiotów szkolnych? Chętnie je zgłębiasz, a może nawet pomagasz innym w nauce? Możesz zatem wykorzystać swój talent i zawalczyć o nagrody o wysokiej wartości oraz o tytuł mistrzowski!

 

Takie możliwości oferuje konkurs Mistrz Chemii i Fizyki organizowany na platformie edukacyjnej Mathematics.live. Uczestnicy będą się mogli wykazać przygotowując opracowania na wybrane z listy tematy. To świetna okazja do ugruntowania posiadanej już wiedzy oraz zgłębienia nowych zagadnień.

 

Konkurs rozpoczyna się w pierwszych dniach czerwca i potrwa do końca sierpnia. Aby dołączyć do konkursu, wystarczy kliknąć WEŹ UDZIAŁ na poniższej stronie: https://mathematics.live/pl/konkurs/mistrz-chemii-i-fizyki

 

Szanse na zdobycie nagród są wyjątkowo wysokie! Nagrodzonych zostanie aż 100 najlepszych uczestników. A wartość pojedynczej nagrody sięga dwóch tysięcy złotych!

 

Przygotowano zarówno nagrody rzeczowe, jak i vouchery do serwisu z korepetycjami online Tutors.live ( https://tutors.live ). Można je przeznaczyć np. na naukę języków obcych albo na uzupełnienie braków w dowolnym przedmiocie szkolnym.

 

Zapisz się do konkursu już dziś, a tytuł Mistrza Chemii i Fizyki jeszcze tego lata może być Twój!

Data dodania: 2022-06-14 14:10:08
Data edycji: 2022-06-14 14:10:57
Ilość wyświetleń: 92

E-dziennik

Zaloguj się
Więcej informacji

Projekty

Sprawdź najnowsze projekty!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook