Konkurs pt. ''Mieszkańcy Kresów I Rzeczypospolitej''

W imieniu Krakowskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Geopolitycznego zapraszamy Uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w Konkursie pt. "Mieszkańcy Kresów I Rzeczypospolitej". Konkurs jest organizowany przy współpracy z Instytutem Dziennikarstwa i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, w ramach przygotowania zainteresowanych uczniów szkół ponadpodstawowych do podjęcia studiów na kierunkach prowadzonych przez IDSM (m.in. geopolityka, stosunki międzynarodowe).

Szczegółowe informacje dotyczące uczestnictwa oraz regulamin Konkursu dostępne są na zamieszczonym w załączniku plakacie oraz na stronie:https://ptg.edu.pl/ii-edycja-konkursu-mieszkancy-kresow-i-rp/

Konkurs został objęty Patronatem Honorowym przez: Witolda Kozłowskiego, Marszałka Województwa Małopolskiego, Prof. dr. hab. Piotra Borka, Rektora Uniwersytetu Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, a także Kuratorium Oświaty w Krakowie i Instytut Pamięci i Dziedzictwa Kresowego w Lublinie.

Data dodania: 2023-12-19 10:57:33
Data edycji: 2023-12-19 10:58:00