Branżowa Szkoła I i II stopnia nr 2

w soboty 7:00-14:00

EU flag Erasmus vect NEG

Szkoła uczestniczy w projekcie:

Konsultacje w roku szkolnym 2020/2021

W roku szkolnym 2020/2021 z powodu pandemii Covid-19, konsultacje nauczycieli odbywają się wyłącznie w sposób zdalny.

Mogą się Państwo kontaktować z nauczycielami w sprawie edukacji dziecka poprzez moduł wiadomości w dzienniku elektronicznym, za pomocą kont dzieci w aplikacji MS. Teams oraz wysyłając wiadomość e-mail do konkretnego nauczyciela. Poniżej lista adresów służbowych nauczycieli:

Nazwisko i imię nauczyciela służbowy adres mailowy