Branżowa Szkoła I i II stopnia nr 2

w soboty: 7:00-14:00

EU flag Erasmus vect NEG

Szkoła uczestniczy w projekcie:

Harmonogram konsultacji

Więsko Dariusz

Zakrzewska Ewa

Konsultacje w roku szkolnym 2020/2021

W roku szkolnym 2020/2021 z powodu pandemii Covid-19, konsultacje nauczycieli odbywają się w sposób zdalny i stacjonarny.

Z nauczycielami można się kontaktować poprzez moduł wiadomości w dzienniku elektronicznym, za pomocą kont uczniów w aplikacji MS. Teams oraz wysyłając wiadomość e-mail do konkretnego nauczyciela.

Poniżej lista adresów służbowych nauczycieli:

Nazwisko i imię nauczyciela służbowy adres mailowy