Branżowa Szkoła I stopnia nr 2

Dni otwarte w samochodówce 2019

dni otwarte19

Matura próbna z matematyki

21 marca 2019r. odbędzie się matura próbna z matematyki. Egzamin rozpoczyna się o godzinie 8.45.

Proszę o punktualne zgłoszenie się na egzamin, zgodnie z harmonogramem:

• Klasa IV TA + IV TC ( 1-6 ) – sala 39
  • Klasa IV TC ( pozostałe osoby)- sala 40
  • Klasa IV TD – sala 38
  • Klasa IV TF – sala 33

Proszę o przyniesienie ze sobą cyrkla, linijki i kalkulatora prostego. Podczas egzaminu nie można korzystać z kalkulatora w telefonie komórkowym, osoby spóźnione nie będą wpuszczane! Po zakończonym egzaminie wszystkie klasy udają się na zajęcia zgodnie ze swoim planem.

Życzymy powodzenia

Zespół nauczycieli matematyki:

Anna Królikowska

Monika Sikora

Danuta Dąbrowska

19su

Ankieta dotycząca frekwencji na lekcjachuwaga

Uczniu, proszę o wypełnienie ankiety umożliwiającej poznanie przyczyn nieobecności  w szkole.

!Link do ankiety!