ZAWODOWY WROCŁAW

zawro logo2x 100

Szkoła uczestniczy w projekcie „Zawodowy Wrocław”

realizowanym w ramach osi priorytetowej 10. Edukacja Działanie 10.4 Dostosowanie systemów kształcenia i szkolenia zawodowego do potrzeb rynku pracy

Regionalny Program Operacyjny Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020, projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem projektu jest zwiększenie kompetencji zawodowych oraz wyposażenie w kwalifikacje poszukiwane na rynku pracy u uczniów poprzez organizację staży, wycieczek zawodoznawczych, kursów specjalistycznych
i kwalifikacyjnych oraz zwiększających umiejętności interpersonalne i poruszania się po rynku pracy.

Szczegółowe informacje nt. projektu są dostępne na stronie www.ckp.pl w zakładce Projekty Unijne, na fanpage Zawodowy Wrocław na facebooku oraz u Lidera Szkolnego.

FE PR DS UE EFS poziom PL kolor

HARMONOGRAM ZAJĘĆ INTERPERSONALNYCH Z PODZIAŁEM IMIENNYM NA GRUPY