Strona w trakcie zmian. http://stara.zs2.wroclaw.pl/ -dawna wersja.
 

WROCŁAWSKA SAMOCHODÓWKA

Zespół Szkół nr 2

Technikum nr 2
 im. I Korpusu Pancernego Wojska Polskiego

Branżowa Szkoła I Stopnia nr 2
ul. Borowska 105

50-551 Wrocław

Sekretariat dyrektora

71 798-68-95
fax. 71 798-43-95
sekretariat.zs02@wroclawskaedukacja.pl

warsztaty@zs2.wroclaw.pl

Podstawowa Stacja Kontroli
Pojazdów DW/001/P

Stacja czynna:
pn-pt w godzinach 7:00-19:00

sobota w godzinach 7:00-14:00

tel. 71 336 25 14

tel. 71 798 68 95 wew 152

skpMOŻLIWA PŁATNOŚĆ KARTĄ 
więcej

 

zawodowy wroclaw

Szkoła uczestniczy w projekcie
„Zawodowy Wrocław”

realizowanym w ramach osi priorytetowej 10. Edukacja Działanie 10.4 Dostosowanie systemów kształcenia i szkolenia zawodowego do potrzeb rynku pracy.

więcej

WKNS final 200318

Szkoła uczestniczy w projekcie
„Weź kurs na staż”
Podniesienie efektywności kształcenia zawodowego
we wrocławskich szkołach zawodowych

więcej

  • ban1.jpg
  • ban2.jpg
  • ban3.jpg
  • ban4.jpg
  • ban5.jpg

zawro logo2x 100

 

Szkoła uczestniczy w projekcie „Zawodowy Wrocław”

realizowanym w ramach osi priorytetowej 10. Edukacja Działanie 10.4 Dostosowanie systemów kształcenia i szkolenia zawodowego do potrzeb rynku pracy

 

Regionalny Program Operacyjny Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020, projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem projektu jest zwiększenie kompetencji zawodowych oraz wyposażenie w kwalifikacje poszukiwane na rynku pracy u uczniów poprzez organizację staży, wycieczek zawodoznawczych, kursów specjalistycznych
i kwalifikacyjnych oraz zwiększających umiejętności interpersonalne i poruszania się po rynku pracy.

Szczegółowe informacje nt. projektu są dostępne na stronie www.ckp.pl w zakładce Projekty Unijne, na fanpage Zawodowy Wrocław na facebooku oraz u Lidera Szkolnego.

FE PR DS UE EFS poziom PL kolor

 


HARMONOGRAM ZAJĘĆ INTERPERSONALNYCH Z PODZIAŁEM IMIENNYM NA GRUPY

 

Grupa A (6 osób): Poniedziałki - 05,02. (6 h), 12.02 (5 h), 19.02 (5 h);

Sala nr 31 – godz. rozpoczynania zajęć: 14.15

Klasa 3 TA

  1. Remigiusz Andrzejczak
  2. Jakub Janicki

Klasa 3TF

  1. Dawid Duda
  2. Paweł Szostak
  3. Kamil Śliwa
  4. Mateusz Kisielewski

 

Grupa B (12 osób): 07.02(ŚR) 6h, 14.02(ŚR) 5h, 15.02 (CZ) 5h,

Sala nr 31 - godz. rozpoczynania zajęć: 13.25,

Klasa 3 TC

  1. Rafał Dubieński
  2. Łukasz Wojtków
  3. Mateusz Brzęczek
  4. Mateusz Zegadło

Klasa 2 TA

  1. Tomasz Galiński
  2. Dominik Górny
  3. Paweł Oleksiński
  4. Mateusz Demianiec

Klasa 2 Ze

  1. Cezary Pasternak
  2. Krystian Gierswald
  3. Michał Kwocz
  4. Przemysław Rybacki

 


Lista rankingowa zakwalifikowanych do I etapu II edycji projektu

 

lista zaw wro zs2