"WROCŁAWSKA SAMOCHODÓWKA"

50krzywe13

50 lat minęło…

Zespołu Szkół Nr 2 we Wrocławiu

9 października 2015   godz. 18:30      Msza Święta w Kościele Św. Franciszka z Asyżu

we Wrocławiu ul. Borowska 174

10 października 2015 godz. 10:00-14:00          Spotkanie w szkole:

Uroczysta inauguracja Jubileuszu

Zwiedzanie kompleksu szkoły

Wielopokoleniowe rozmowy absolwentów

Miłośnicy starych samochodów i motocykli zaprezentują swoje wspaniałe pojazdy na terenie szkoły, aby uświetnić 50-lecie Wrocławskiej Samochodówki

logo wsk

oraz  od godz. 16:00 do 20:00     -    PIKNIK

spotkanie w plenerze z pysznym wyszynkiem;)

Centrum Tenisa Ziemnego Wrocław ul. Lotnicza 72

Prosimy o zapoznanie się z informacjami związanymi z REJESTRACJĄ UCZESTNIKÓW JUBILEUSZU.

Uwaga! Do udziału w pikniku zapraszamy absolwentów oraz byłych i obecnych pracowników Zespołu Szkół Nr 2

Komitet Organizacyjny
Obchodów Jubileuszu
„50 –lecia wrocławskiej Samochodówki”