"WROCŁAWSKA SAMOCHODÓWKA"

Dzień Otwartych Drzwi

01 kwietnia 2017 r.

godz. 9oo ÷ 13oo

PRZYJDŹ, ZOBACZ, PRZEKONAJ SIĘ, ŻE WARTO….

Zapraszamy na:

Prezentację bazy dydaktycznej szkoły.

Uczestnictwo w zajęciach z przedmiotów zawodowych.

Prezentację zajęć pozalekcyjnych i kół zainteresowań.

Obserwację i udział w zajęciach warsztatowych:

• Aparatura paliwowa,
  • Diagnostyka i naprawa pojazdów samochodowych,
  • Obróbka mechaniczna,
  • Wyposażenie elektryczne samochodów,
  • Blacharnia,
  • Sensoryka i aktoryka.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH, A W SZCZEGÓLNOŚCI GIMNAZJALISTÓW WRAZ Z RODZICAMI

PLAKAT17 1