Rejestracja uczestników jubileuszowego zjazdu

Program obchodów obejmuje między innymi spotkanie w Zespole Szkół Nr2, na którym odbędzie się uroczysta inauguracja Jubileuszu połączona ze zwiedzaniem szkoły i  wieloma ciekawymi atrakcjami dla uczestników.

Zgodnie z programem obchodów spotkanie rozpocznie się o godzinie 10 będzie trwało do godziny 14, ale to nie koniec atrakcji.

Ze względu na szczególny charakter i specjalną okoliczność  50-lecia na spotkaniu w  Szkole nie zabraknie: poczęstunku oraz pamiątek i gadżetów dla każdego Absolwenta, który zechce brać udział w spotkaniu. Koszt uczestnictwa dla absolwentów , to  30  zł  od osoby.

Organizatorzy zapewniają  catering, podarunki, ale  przede wszystkim możliwość  spotkania Absolwentów Szkoły sprzed wielu lat oraz postarają się, aby spotkanie przebiegło w cudownej atmosferze i zostało utrwalone w pamięci dzięki cennym pamiątkom, które będzie można otrzymać biorąc udział w obchodach jubileuszowych.

Dodatkowo dla chętnych i wytrwałych proponujemy piknik, na którym można będzie kontynuować uroczystość we wspaniałej atmosferze  przy ognisku i dobrym jedzeniu. Aby wziąć udział w pikniku Należy uiścić opłatę w wysokości:

70 zł od osoby.

Szczegóły dotyczące płatności

Uroczyste spotkanie w Zespole Szkół Nr 2

Koszt wpisowego dla absolwentów szkoły wynosi 30 zł od osoby.
Nieprzekraczalny termin wpłaty to 31 sierpnia 2015 r.

Numer konta:
Rada Rodziców przy Zespole Szkół Nr 2 50-551 Wrocław ul. Borowska 105

Z dopiskiem w tytule: „50-lecie wpisowe”

Wniesienie opłaty jest równoznaczne ze zgłoszeniem udziału!

Piknik.
Koszt udziału w pikniku  wyniosi 70zł od osoby.
Numer konta:79 1020 5226 0000 6902 0507 2188
Nieprzekraczalny termin wpłaty to 31 sierpnia 2015 r.
Rada Rodziców przy Zespole Szkół Nr 2 50-551 Wrocław ul. Borowska 105
W tytule przelewu prosimy wpisać: imię, nazwisko, „piknik-50 lecie”

Uwaga! Do udziału w pikniku zapraszamy absolwentów oraz byłych i obecnych pracowników Zespołu Szkół Nr 2