Najlepsi Uczniowie w Roku 2014 w Zawodzie Technik Mechatronik i Technik Mechanik w Regionie Wrocławskim

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Departament Spraw Społecznych

Wydział Edukacji i Nauki

Jury Regionalnego Etapu Konkursu pn. „Najlepsi Uczniowie w Roku 2014 w Zawodzie Technik Mechatronik i Technik Mechanik w Regionie Wrocławskim”, zorganizowanego w ramach realizowanego przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego projektu systemowego z PO KL pn. „Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II”, przyznało uczniom Technikum w Zespole Szkół nr 2 we Wrocławiu tytuł laureata II Miejsc.

Gala Finałowa tego Etapu Konkursu odbyła się w dniu 6 czerwca o godz. 10.00 w Sali Widowiskowej Klubu Jednostki Wojskowej 4229 4 Regionalnej Bazy Logistycznej we Wrocławiu przy ul. Pretficza.

Dyplomy wręczono:

Dyrektor szkoły Pan Marian Ramut (dyplom odbierał Pan Zbigniew Ruziewicz)

Nauczyciel – opiekun Mariusz Gierz

Nauczyciel – opiekun Grażyna Stachurska

Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe:

Klasa 4Tf – technik mechatronik

Wiktor Kostecki,